Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pniewach

Terminy składania wniosków o świadczenia na dzieci na nowy okres zasiłkowy w 2018 r. w zakładce aktualności!!!::Terminy składania wniosków o świadczenia na dzieci na nowy okres zasiłkowy w 2018 r. w zakładce aktualności!!!::Terminy składania wniosków o świadczenia na dzieci na nowy okres zasiłkowy w 2018 r. w zakładce aktualności!!!
Zatrzymaj banner przewijany

Konkurs "Ogródek warzywny w każdej rodzinie" 2015

„Zdrowe odżywianie – zdrowa współpraca”

kolejna edycja konkursu:

„Ogródek warzywny w każdej rodzinie”

 

Gmina Pniewy od 2012 roku corocznie dba o swoich potrzebujących mieszkańców. W 2015 roku czwarty raz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pniewach rozdał nasiona warzyw, nawóz mineralny i środki ochrony roślin swoim podopiecznym. W obecnym roku wsparcie otrzymało 27 rodzin z terenu gminy Pniewy.

Wójt gminy Pniewy Pan Wiesław Nasiłowski zachęca do zakładania przydomowych ogródków warzywnych. Wspólna praca wszystkich członków rodziny przy przygotowaniu terenu, wysiewie nasion i pielęgnacji opłaci się każdemu. Własne, zdrowe i świeże warzywa są najsmaczniejsze.           Nie ma większej radości w domu jak korzystanie z własnych plonów. Obfite plony służą pozwalają przygotować przetwory na zimę.

Planuje się podsumowanie konkursu w którym Wolontariat „Dobre Serce” w Grójcu Państwa Urszuli i Karola Pietrzak umili słodkim poczęstunkiem. Podczas zakończenia osoby otrzymają nagrody za wkład i pracę dla dobra swojej rodziny. Jak co roku podczas podsumowania konkursu zaproszeni goście z dziećmi będą mogli wspólnie wymienić swoje doświadczenia z uprawy i wspólnie odpocząć.

Wójt Gminy Pniewy, Wolontariat „Dobre Serce” Karol i Urszula Pietrzak oraz pracownicy Ośrodka Pomocy dziękują serdecznie za przystąpienie do konkursu i za chęć pracy dla dobra swoich bliskich.

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 27 kwietnia 2015 14:02
Dokument wprowadzony do BIP przez: Rafał Gaik
Ilość wyświetleń: 1337
27 kwietnia 2015 14:57 Rafał Gaik - Zmiana treści zakładki.
27 kwietnia 2015 14:03 Rafał Gaik - Zmiana treści zakładki.
27 kwietnia 2015 14:03 Rafał Gaik - Zmiana treści zakładki.
Realizacja: IDcom.pl